KONST / Litografier / Färglitografi 13016028
nr 1301 6028
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/150. Motivet: 40x73 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:35:44
20/1 16:07:15
500 kr
20/1 18:30:44
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund